Sala po liftingu

03.01.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

To jeszcze nie modernizacja, ale mały krok został zrobiony.

Sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Portowej w Dąbiu, przeszła drobny lifting. Wnętrze zostało pomalowane i wymieniono wszystkie okna. Będzie więc świeżo i ciepło. To zaledwie część z prac jakich wymaga ten obiekt, ale bez wątpienia jest to krok w dobrym kierunku.
 
O fatalnych warunkach panujących w sali, jako pierwsi napisaliśmy w kwietniu ubr. Lokalne media (prasa, radio i TV) podchwyciły temat i wspólnymi siłami udało się zwrócić uwagę na zdewastowany obiekt. Po medialnym szumie, radni z komisji oświaty RM zauważyli problem (szkoda, że dopiero wtedy!) i przyznali milion złotych na pilny remont sali w Dąbiu. Sprawa była dosłownie na ostrzu noża, gdyż SANEPID wydał nakaz zamknięcia sali do końca grudnia. Remont anulował tę decyzję.  
 
Do temau powrócimy po wznowieniu zajęć w szkołach, bo chcemy się dowiedzieć czy cała kwota została wykorzystana czy tylko część z zaplanowanych wydatków. Napiszemy także, co jeszcze będzie robione, bo zły stan sanitariatów i natrysków oraz odpadające z podłogi klepki też wymgały remontu.
 
EL  

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.83.132). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook