Są wreszcie wiaty!

25.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Prawie siedem miesięcy oczekiwania, ale są wreszcie wiaty!

ZDiTM ustawił wiaty przystankowe przy Sanktuarium. Czekaliśmy na to niemal siedem miesięcy, bo czas liczymy od oddania do użytku zmodernizowanej ulicy Andrzeja Struga, którą oddano w połowie sierpnia. Od tamtego czasu, aż praktycznie do dziś czekaliśmy jako pasażerowie na powrót zdemontowanych wiat.

Wiaty zostały zdemontowane w trakcie remontu i modernizacji ulicy Struga oraz przyległych skrzyżowań, jak Wiosenna czy Jasna. Ulica została oddana do ruchu, ale na wiaty muesiliśmy dość długo czekać. Wprawdzie w ubiegłym tygodniu Dariusz Wołoszczuk rzecznik prasowy ZDiTM poinformował nas, że za trzy – cztery dni wiaty się pojawią, ale woleliśmy naocznie się o tym przekonać, niż dać informację, że „mają być”. Teraz pasażerowie mogą się skryć gdy zbyt wieje lub pada.

Początkowo wiaty miały się pojawić lada moment po zakończonej modernizacji ulicy Struga. Pisaliśmy o tym we wrześniu, ale jak to bywa, różne „różności” stanęły na przeszkodzie, i miały być prezentem świątecznym, bo zapowidaono ich ustawienie na połowę grudnia. Tymczasem pojawiły się pod koniec lutego…

Ważne, że wreszcie są co odnotowujemy ku radości pasażerów.

EL

Fotografie są ilustracją materiału. 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.