SBO w galeriach

17.10.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Szczecińskiego budżetu Obywatelskiego

Przez dwa dni weekendu, w sobotę i niedzielę, 17 i 18 października w dwóch szczecińskich centrach handlowych będzie można oddać głosy na projekty zgłoszone do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.
 
Zarówno w sobote jak i w niedzielę w godzinach od 11,00 do 17,00, zagłosować będzie można w Galerii Kaskada oraz Outlet Park przy ulicy Struga. Przypominamy, że głosować mogą osoby, które ukończyły 16 rok życia, są zameldowane lub zamieszkują na terenie Gminy Szczecin. Głosować mogą również studenci oraz uczniowie którzy zamieszkują i studiują bądź uczą się na terenie Szczecina.
 
Do głosowania jest konieczne okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a w przypadku uczniów i studentów legitymacji studenckiej bądź uczniowskiej. W ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego można oddać maksymalnie trzy głosy w dowolnej dzielnicy miasta. Trochę njepotrzebnie skomplikowano pobieranie danych osobowych, bo komu potrzebne nazwisko rodowe matki…
 
Głosować można również przez internet za pomocą formularza dostępnego na stronie www.konsultuj.szczecin.pl i www.sbo.szczecin.pl Głosowanie potrwa do 21 października.
 
Na Prawobrzeżu można między innymi oddać głos na  „Stacjonarny tor skimboardowy wraz z otoczką treningową", który został zgłoszony i bierze udział w głosowaniu w ramach SBO 2016, i na kilkadziesiąt innych propozycji. https://www.facebook.com/skimparkcom
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.