Rynek Zdroje - Wszystko w zasięgu ręki!

05.04.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Gdzie dobrze się ubrać, zjeść coś smacznego, w międzyczasie kupić ciekawą książkę i być przy tym obsłużonym z uśmiechem? Rynek Zdroje zapewni Państwu te wszystkie i wiele więcej wygód.

     Wszyscy lubimy gdy podczas zakupowych szaleństw czas płynie nam szybko, a sprzedawcy pomagają w razie niezdecydowania. Takiego uczucia doświadczymy tylko na rynku w Zdrojach, który jest wśród konsumentów coraz częściej wybierany zamiast dyskontów i supermarketów.

     Warzywa i owoce, odzież męska, damska oraz dla dzieci, artykuły gospodarstwa domowego czy spożywcze to zaledwie niewielka część tego w co zaopatrzymy się na Rynku Zdroje. - Mogę zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz usług - zapewnia Pan Waldemar Kołpakowicz, prezes Zarządu Targowiska Zdroje. - Wszystkie towary są starannie dobierane do potrzeb naszych klientów, o których dbamy i szanujemy. Po raz kolejny chciałbym podziękować każdemu za odwiedzanie naszego targowiska. Serdecznie zapraszam również tych  niezdecydowanych, na pewno nie wyjdziecie zawiedzeni! Mam nadzieję, że przy Państwa współpracy dalej będziemy mogli się rozwijać i oferować produkty dostosowane idealnie do Waszych potrzeb.

      Dziennikarze Dwutygodnika Prawobrzeże.info przeprowadzili sondę wśród klientów Rynku Zdroje. Każda pytana przez nas osoba chwaliła prowadzenie obiektu, oraz szeroki wybór artykułów. Pojawiły się również prośby o powiększenie obszaru rynku, aby zaspokoić potrzeby tych najbardziej wymagających konsumentów.

Zapraszamy wszystkich klientów do zakupów.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook