Rozkłady na głowie

27.05.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Najpierw było oczekiwanie na ustawienie tu wiaty.

Teraz potrzebne są „poprawki” bo tak dalej być nie może. Wiata przystankowa „Wiosenna” kierunek Bukowe (przy Sanktuarium) na osiedlu Słonecznym, ma pewien drobny, acz istotny feler. Prosimy zwrócić uwagę na miejsce zawieszenia tablicy z rozkładami jazdy autobusów. Jest ona powieszona dokładnie nad ławeczką, na której przysiadają oczekujący na autobus.
 
Powoduje to zablokowanie dostępu do rozkładów i brak możliwości ich odczytania. By w ogóle cokolwiek na nich zobaczyć, trzeba się pochylić do ludzi siedzących na ławce, co wiąze się z ryzykiem przyciśnięcia tułowiem głowy siedzącego do szyby! Wziąwszy pod uwagę wysunięte kolana i stopy oczekujących, praktycznie nie jest możliwe odczytanie rozkładu!
 
Rozwiązanie jest wyjątkowo proste. Wystarczy przewiesić gablotę w część wiaty, w której oczekuje się na autobus na stojąco. Dostęp do rozkładów będzie po pierwsze zdecydowanie lepszy, a po drugie, nie narazimy się na trącanie siedzących na ławeczce pasażerów. To jest naprawdę wręcz krępujące zwłaszcza dla panów, którzy na wysokości krocza mają głowy siedzących na ławeczce. Apel do ZDiTM, pora to zmienić.
 
EL
 
Ostrzeżenie!
   Portal prawobrzeze.info informuje, że wszystkie materiały publikowane na naszych łamach są objęte prawami autorskimi i prawami pokrewnymi. Każde kopiowanie, powielanie bądź inspirowanie się naszymi materiałami przez innych autorów i na rzecz innych wydawców, bez powołania się na źródło informacji lub bez naszej zgody, będzie ścigane zgodnie z obowiązującym prawem.
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.158.223). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook