Rower w zawieszeniu

03.08.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od dziś do soboty 6 sierpnia nie działa system roweru miejskiego.

Wszystko z powodu zmiany sposobu logowania do systemu. Wszystkie dotychczasowe PINy utraciły ważność. Od soboty logowanie będzie o tyle prostsze, że PINem będzie numer telefonu komórkowego. Nawet jeśli ktoś zapomni swój nr, system wygeneruje nowy PIN, który przyjdzie do nas w postaci SMSa.

Trzydniowa przerwa ma też inny powód. To czas na zamontowanie we wszystkich rowerach (702 szt.) nowych zaczepów dokującyh. Jak wiadomo na części Szczecina działa firma Bike_S , a na Prawobrzeżu i w północnych dzielnicach rower miejski obsługuje firma Nextbike. Zgodnie z założenim niezależnie od miejsca z jakiego będzie wypożyczony rower, będzie go można zostawić w dowolnym miejsci na stacji innego operatora. 

Od 6 sierpnia system roweru miejskiego ruszy też na Prawobrzeżu. Staje się tak po dwóch latach batalii by rower miejski dojechał też na prawą stronę. Nasz portal był pierwszym, który zwrócił na to uwagę i rozpoczął batalię by nie pomijać Prawobrzeża. W końcu powstało tu 29 stacji, a w całym mieście jest już ich ponad 80.

Bel

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.91.5). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook