Rada Osiedla Miejskiego Słoneczne zaprasza na Festyn Słoneczny i loterię fantową „Los na dach”.

02.09.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Samorządowa Rada Osiedla Słoneczne w Szczecinie zaprasza 8 września br. w godz. 12.00 – 20.00 na „Słoneczny Festyn” przy Rubinowym Stawie, na Osiedlu Słoneczne.

Współorganizatorami Festynu są: Parafia rzymskokatolicka Niepokalanego Serca NMP, Sieć Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, Szkoła Podstawowa Nr 37, Centrum Kształcenia Sportowego i Stowarzyszenie Eko-Spol.
Na uczestników Słonecznego Festynu czekają bezpłatne atrakcje, dla dzieci - trzy duże nieodpłatne Dmuchane Zamki oraz warsztaty i konkursy z nagrodami, prowadzone na kilkunastu stoiskach. Główną nieodpłatną atrakcją będzie „Piknik Ekonomii Społecznej”.
Podczas festynu prowadzona będzie LOTERIA FANTOWA”, a uzyskane środki zostaną w całości przekazane na remont dachu Kościoła parafialnego na Osiedlu Słoneczne.
Nagrodą główną w loterii jest rower, następnie dwa dyski zewnętrzne, koszulka KAMIL STOCH z autografem skoczka oraz 5 talonów po 100 zł na produkty Firmy Unikat. Nagrody te losowane będą o godz. 18.30. Wśród pozostałych nagród loterii są gry planszowe, atrakcyjne zabawki, biżuteria, książki, płyty oraz BILETY: 20 zaproszeń do Kina Helios, po 10 biletów na Kule wodne, i na Samochodziki oraz 6 biletów na Tramwaj Wodny) oraz inne upominki. Na Uczestników „Słonecznego Festynu” czekają nieodpłatnie napoje i słodycze.
Wszystkim obecnym zaprezentują się organizacje pozarządowe i zaproszone firmy. Straż Pożarna, Policja i Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego zademonstrują swój sprzęt i przeprowadzą atrakcyjne konkursy z nagrodami.
Współorganizator festynu - Sieć Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej przeprowadzi „Piknik Ekonomii Społecznej” z licznymi atrakcjami: Fotobudka, skręcane zwierzątka z baloników, pokazy, Koło Szczęścia i inne konkursy z nagrodami.
Na liście sponsorów tegorocznego „Słonecznego Festynu” dotychczas znajdują się firmy: Neptun Developer, Index Nieruchomości, Wydawca pisma „Prawobrzeże.info”, Kasa Stefczyka oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Dąb”. Samorządowa Rada Osiedla Słoneczne składa im gorące podziękowania w imieniu mieszkańców Osiedla Słoneczne i Gości.
Kierujemy apel do kolejnych firm, instytucji, organizacji na Prawobrzeżu o dalsze finansowe wsparcie „Słonecznego Festynu” lub pomoc w innej postaci - bezpośredniej lub pośredniej dla zwiększenia atrakcyjności i skuteczności Loterii. ZAPRASZAMY! Informacje o sponsorach FINANSOWYCH i RZECZOWYCH „Słonecznego Festynu” umieszczone będą na banerach i ulotkach, na profilu Rady Osiedla Słoneczne, a także na portalach społecznościowych.
Zapraszamy też kolejne firmy, rzemieślników oraz organizacje pozarządowe do wystawienia swoich stoisk i punktów informacyjnych w tegorocznym „Słonecznym Festynie” przy Rubinowym Stawie w dniu 8 września 2018 r. Udział można zgłaszać do 4 września br. (w celu umieszczenia logo na banerach) także poprzez profil Samorządowej Rady Osiedla Słoneczne na Facebooku.
Informujemy, że nie będą pobierane żadne opłaty od firm wystawiających, czy sprzedających własne produkty oraz zapewniony będzie bezpłatny dostęp do prądu i mały poczęstunek dla wszystkich wystawców. Loga każdej firmy, wystawcy i organizacji, biorących udział w Festynie i zgłoszone do 26 sierpnia, zostaną zamieszczone na plakatach, banerach i ulotkach. Zapraszamy inne organizacje pozarządowe do przedstawienia przed publicznością swego dorobku, zorganizowania konkursu dla mieszkańców, do występów lub pokazów.
Zapraszamy zespoły artystyczne z Przedszkoli Prawobrzeża do udziału w Festynie. Tak wspaniale zaprezentowali się Mali Artyści podczas imprez w Centrum Kształcenia Sportowego: Festiwal Niepodległości 2017 i Festiwal Tańca podczas VII Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskich.
Szczegółowe informacje dotyczące „Słonecznego Festynu” przesyłane będą mailowo lub przekazywane telefonicznie. Podstawowe informacje będą na profilu Rady Osiedla Słoneczne na Facebooku.

 

Marek Chabior
Przewodniczący Rady Osiedla Słoneczne
Tel. 607 427 050
marek.chabior2@gmail.com
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.