Przybliżyć się do awansu - zapowiedź spotkania Morze Bałtyk Szczecin vs GTPS Gorzów Wielkopolski

18.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Już w sobotę bardzo ważne spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski

Już w najbliższy weekend odbędzie się trzecia kolejka w grupie "mistrzowskiej" II ligi siatkówki mężczyzn. Rywalem szczecinian będzie GTPS Gorzów Wielkopolski.

Już w sobotę bardzo ważne spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski

Już w sobotę bardzo ważne spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski

Podopieczni Michała Dolińskiego mieli dwa tygodnie na wprowadzenie poprawek po przegranej z Olimpią, w Sulęcinie 0:3 (19:25, 22:25, 25:27). W kompletnie innych nastrojach przed przerwą byli gorzowianie, którzy pokonali po zaciętym meczu AZS UAM Poznań 3:0 (25:21, 26:24, 28:26).

Drużyny, które spotkają się w sobotę mierzyły się dwa razy w rundzie zasadniczej. W obu przypadkach lepsi byli siatkarze Morza Bałtyk Szczecin, którzy na wyjeździe pokonali zespół GTPS-u 3:2, a u siebie 3:0 (w dwóch setach goście nie zdobyli więcej niż 15 punktów).

Przy ewentualnym zwycięstwie szczecinian ich awans do rozgrywek ogólnopolskich będzie praktycznie przesądzony. Jednak stanie się tak gdy w drugim spotkaniu, pewni już wyjścia z grupy, siatkarze z Sulęcina pokonają w Poznaniu AZS UAM za 3 punkty.

Pojedynek Morze Bałtyk Szczecin vs GTPS Gorzów Wielkopolski rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 19. Wszystkich kibiców zapraszamy na halę SDS-u przy ulicy Wąskiej 16 i zachęcamy do głośnego dopingu!

Galeria zdjęć

Już w sobotę bardzo ważne spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski Już w sobotę bardzo ważne spotkanie z GTPS Gorzów Wielkopolski

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.