Prawobrzeże.info w SALPS-ie – statystki

24.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Drużyna Prawobrzeża.info na parkiecie

Połowa drugiej rundy III ligi SALPS-u już za nami. Czas na podsumowanie dotychczasowych spotkań siatkarzy Prawobrzeża.info.

Drużyna Prawobrzeża.info na parkiecie

Drużyna Prawobrzeża.info na parkiecie

Formę siatkarzy Prawobrzeża.info można porównać do sinusoidy. Po pewnych zwycięstwach przychodzi czas na przegraną z niżej notowanym zespołem. Nie inaczej było na początku drugiej rundy III ligi mężczyzn. Po pewnym zwycięstwie z drużyną Eksperta SI, przyszedł czas na porażkę z ostatnią wówczas drużyną ligi - Megawatem. Późniejsze mecze to na przemian wygrane i porażki.

Siłą ekipy Prawobrzeża.info jest kolektyw oraz panujący w niej, tak zwany, team spirit. Pokazała to ostatnia kolejka, w której mimo braku podstawowego przyjmującego i najlepiej punktującego drużyny - Rafała Kuligi - drużyna potrafiła odnieść zwycięstwo 3:2.

W sumie, w rozegranych sześciu spotkaniach drugiej rundy, Prawobrzeże.info ma wyrównany bilans setów. Wygrali 12, tracąc tyle samo. Szósta pozycja w tabeli, mimo że nie jest szczytem marzeń, na pewno pozwala na spokojne dogranie drugiej części sezonu, nie martwiąc się już o spadek. Do końca rundy zostały mecze z silnymi rywalami, głównie plasującymi się w górnej części tabeli, co pozwala Prawobrzeżanom na zamieszanie w czele stawki.

 

Autor: KK

Galeria zdjęć

Drużyna Prawobrzeża.info na parkiecie Drużyna Prawobrzeża.info na parkiecie

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.