Prawobrzeska sonda

08.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Tematem sondy z tego wydania będzie szybki tramwaj, który ma łączyć lewobrzeże z prawobrzeżem. Zapytaliśmy, naszych czytelników, co sądzą na ten temat.

Tobiasz, os. Słoneczne: - Szybki tramwaj to praktycznie legenda. Słyszymy o jego powstaniu od kilkunastu lat. Fajnie, że w końcu coś ruszyło w tym temacie. Ciekawe tylko, czy to wszystko dojdzie do skutku. Życzyłbym sobie tego, bo stanie w godzinnych korkach potrafi zniechęcić do wszystkiego.
 
Iwona, os. Słoneczne: - Szczerze mówiąc, to nie słyszałam o całym zajściu (śmiech). Mam tylko nadzieję, że ewentualna rozbudowa nie spowoduje kolejnego zakorkowania naszego miasta. Już teraz trudno z tym żyć.
 
Henryk, os. Słoneczne: - Do pracy jeżdżę rowerem, więc mało obchodzi mnie ten temat. Mam nadzieję, że to ułatwi życie ludziom i nie będzie zbyt drogą usługą. Każda inwestycja w Szczecin to dobra inwestycja.
 
Piotr, os. Słoneczne: -To bardzo potrzebna naszemu miastu inwestycja. Po pierwsze upłynni to ruch na ulicach Szczecina, po drugie zmniejszy zanieczyszczenia, gdyż więcej ludzi korzystać będzie z tej usługi, niż ze swoich pojazdów. Czekam na tę chwilę, gdy będę mógł się przejechać tym tramwajem. 

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.91.5). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook