Prawobrzescy złodzieje nie śpią

01.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Policja wciąż nie może złapać bandytów napadających na sklepy na Prawobrzeżu lfot. www.nto.pl

Dwójka zamaskowanych bandytów nie daje spokojnie spać właścicielom sklepów na Prawobrzeżu. Ostatniego dnia stycznia uderzyli po raz kolejny, tym razem na ulicy Lnianej, w małym sklepie spożywczym.

Niedawno na łamach naszego portalu informowaliśmy o dwóch zuchwałych włamaniach do piekarni oraz apteki na Prawobrzeżu. Zostały one dokonane w biały dzień, kiedy to sklepy pozostawały otwarte. Scenariusz obu kradzieży wyglądał podobnie. Dwóch zamaskowanych mężczyzn wchodziło na teren placówki po czym obezwładniali sprzedawcę i zabierali wszystkie pieniądze z kasy.

Gdy wydawało się, że dwa włamania to o dwa za dużo, a krążąca w rejonie Prawobrzeża policja wypłoszy złodziei, ci zaatakowali po raz trzeci. Tym razem celem napadu był mały sklep spożywczy, który znajduje się na ulicy Lnianej. Podobnie jak w pierwszych dwóch przypadkach tak i tym razem, dwóch mężczyzn weszło na teren placówki, poczekali aż zostaną sam na sam ze sprzedawczynią, obezwładnili ją gazem, po czym ukradli z kasy 500 zł.

Funkcjonariusze nie chcą jednak potwierdzać, że trzy napady na Prawobrzeżu to sprawka tych samych osób. Wszyscy, którzy mają jakikolwiek szlak w tej sprawie proszeni są o pilny kontakt na e-mail: info@prawobrzeze.info, lub bezpośrednio z komendą policji.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Policja wciąż nie może złapać bandytów napadających na sklepy na Prawobrzeżu lfot. www.nto.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook