Powrót „F”, skrócenie „A”

25.02.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od poniedziałku 2 marca powraca linia pospieszna F.

To oznacza skrócenie linii A, która w relacji do Polic się nie sprawdziła. Autobusy są zatłoczone i zupełnie nie trzymają się rozkładów. Od marca ma się to zmieniać. Autobusy linii A będą kończyć bieg na przystanku w alei Wyzwolenia, zawracać na Placu Rodła i zabierać pasażerów na osiedle Bukowe z przystanku przy siedzibie LOT.

Od 2 marca autobusy linii F, kursować będą w dni powszednie w godzinach szczytu co 24min., a zatrzymywać się będą na przystankach „Plac Rodła", „Matejki", „Sczanieckiej", „Komuny Paryskiej", „Hoża", „Pokoju", „Police Mścięcino Krzyżówka", „Police Mazurska", „Police Przybora", „Police Piłsudskiego Rondo", „Police PCK" (tylko w kierunku placu Rodła), „Police Wyszyńskiego" i „Police Osiedle Chemik". Przejazd z Polic do Szczecina zajmuje 32min., co oznacza konieczność skasowania biletu za 8zł. 

Niestety, autobusy pośpieszne A, nie powrócą na ul. Studzienną. Wszystkie kursy linii A będą się kończyć na przystanku „Plac Rodła" w al. Wyzwolenia – jest to przystanek wspólny z linią D. Autobusy linii A zawracać będą na pl. Rodła i zabiorą pasażerów z przystanku „Plac Rodła LOT" na osiedle Bukowe.

EL

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.26.196.222). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.