Poszukiwany zaginiony

31.10.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od piątku poszukiwany jest Marcin Piasecki, którego ostatni raz widziano w czwartek około 23,30 na Przystani CŻ w Dąbiu.

Wtedy umawiał się ze swoim ojcem na następny dzień, ale od tego momentu nikt Marcina nie widział. W piątek na Jeziorze Dąbie ok. 150m od wyspy Mienia odnaleziono dryfującą łódź, a w niej czarną kurtkę, notes, oraz portfel z dokumentami. Były w nim prawo jazdy i dowód osobisty zaginionego. Policjanci dokonali przeszukania pobliskiego terenu, lecz żadnych śladów ludzi nie znaleziono.
 
Policja przekazała rysopis zaginionego i prosi o wszelkie informacje w tej sprawie: Marcin Piasecki lat 34, wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, waga ok. 65kg, pełne uzębienie. Włosy ciemny blond krótkie – z tyłu cienki warkocz sięgający do połowy pleców. Twarz owalna, uszy przyległe, nos normalnej wielkości . Na szyi miał rzemyk, a na nim zawieszona złota obrączka oraz pierścień metalowy. Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę, spodnie typu jeans koloru ciemnoniebieskiego, buty do wysokości kostki sznurowane koloru beżowego.
 
Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, bądź pod numerami telefonów 112, 997, lub kontakt z dyżurnym KP Dąbie pod nr 12-511 lub 19-105.
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.242.67). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook