Poszukiwacz pasji

11.05.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Każda dziecięca pasja ma szansę na przeobrażenie się, w dorosłym życiu, w pracę, która będzie dawała satysfakcję i zadowolenie. Takim przykładem są słynne osoby ze Szczecina: muzycy z zespołu OHO!KOKO, choreograf Krzysztof Lubko oraz piłkarz Pogoni Szczecin Łukasz Zwoliński, z którymi uczniowie nagrali krótkie filmiki opowiadające o początkach ich zawodowego życia mających swoje źródło w dziecięcej pasji

POSZUKIWACZ PASJI to projekt społeczny tworzony przez czwórkę uczniów z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Szczecinie w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”.
Celem młodych szczecinian jest promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego wśród dzieci.
Uczniowie słynnego „Pobożniaka” Maciej Więcko, Andrzej Bednarz, Zofia Kucharska i Agata Chojnacka stworzyli spis wielu ciekawych miejsc w naszym mieście, w których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, bądź odkrywać nowe.
Spis ten umieścili na własnej stronie internetowej: www.poszukiwaczpasji.pl.
Nastolatkowie z II LO, oprócz standardowej promocji swoich działań w social mediach oraz za pomocą wydrukowanych ulotek, postanowili pójść krok dalej i na żywo opowiadać o swojej inicjatywie.
Projekt zwieńczyły spotkania z jego bezpośrednimi odbiorcami – uczniami szkół podstawowych, które odbyły się w dniach 9-11 maja br. Licealiści odwiedzili SP 18, SP 35 oraz SP 37, gdzie przekonywali dzieci jak ważną częścią życia jest pasja oraz zachęcali do jej rozwijania na terenie Szczecina prezentując bogatą ofertę różnorodnych zajęć.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.