Podziel się podatkiem

22.02.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Do 30 kwietnia, a właściwie do pierwszego dnia roboczego po niedzieli 30 kwietnia mamy czas by złożyć zeznanie podatkowe za ubiegły rok.

„Niewiele trzeba, by czuć się lepiej. Wystarczy 1%.” Pod takim hasłem Miasto Szczecin zachęca w tym roku podatników do przekazania 1% swojego podatku na rzecz szczecińskich Organizacji Pożytku Publicznego. Przypominamy by razem ze złożeniem PIT nie zapomnieć o deklaracji przekazania 1% podatku, na rzecz tych którzy na co dzień pomagają innym. Wybór jest bardzo duży, w samym Szczecinie mamy ponad 150 organizacji, którym możemy ten sposób przekazać swoje wsparcie.

W tym roku w ramach promocji szczecińskich organizacji pożytku publicznego trzykrotnie wyświetlona  zostanie iluminacja grafiki 1%, która pojawi się w 3 różnych, często odwiedzanych przez mieszkańców lokalizacjach Szczecina. Na zainteresowanych tematem, w Urzędach Skarbowych będą czekały niezbędne informacje dotyczące akcji, a w jednym z centrów handlowych zostanie ustawiony punkt promujący ideę 1%.

Szczegóły, lista organizacji oraz odpowiedzi na pytania dostępne na stronie:

http://www.1procent.szczecin.eu/

Zachęcamy mieszkańców Szczecina do przekazania 1% swojego podatku na rzecz szczecińskich Organizacji Pożytku Publicznego.

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook