Podziel 8 milionów

08.06.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Do 5 lipca 2017 r. mieszkańcy Szczecina mogą składać swoje projekty, w których wskażą na co ich zdaniem powinna zostać wydana tegoroczna pula Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli 8 mln zł.

„Miliony na pomysły” to hasło przyświecające tegorocznej edycji SBO.

Mieszkańcy Szczecina, którzy chcą mieć wpływ na to jak ma wyglądać nasze miasto mogą zgłaszać swoje propozycje, koncepcje, pomysły na naszej NOWEJ stronie poświęconej w całości SBO (sbo.szczecin.eu). Będzie można  na niej nie tylko złożyć wniosek, ale również dowiedzieć się jak zrobić to skutecznie i bezbłednie. Osoby, które nie mają dostępu do internetu mogą skorzystać z tradycyjnej, papierowej formy wypełnienia i złożyć wniosek w Urzędzie Miasta.

 

Jak złożyć wniosek:

Formularz Zgłoszeniowy jest dostępny:

w wersji elektronicznej: na stronie internetowej sbo.szczecin.eu

w wersji papierowej: w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu, sala 62 (Pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie) oraz w Biurze Obsługi Interesantów Filii Urzędu na Prawobrzeżu (ul. Rydla 39/40 w Szczecinie), w godzinach pracy Filii.

Gdzie złożyć projekt:

Kompletny formularz zgłoszeniowy należy:

-           zarejestrować na stronie: sbo.szczecin.eu

    lub złożyć w wersji papierowej w jednym z następujących miejsc: w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin, sala 62 (Pl. Armii Krajowej 1), w godzinach pracy Urzędu, w Biurze Obsługi Interesantów Filii Urzędu Miasta Szczecin na Prawobrzeżu (ul. Rydla 39/40), w godzinach pracy Filii.

O projektach:

Każdy mieszkaniec może złożyć nieograniczoną liczbę propozycji. Projekty będą podzielone na trzy kategorie:

ogólnomiejskie – takie, z których będą mogli korzystać mieszkańcy więcej niż jednej dzielnicy. Na te projekty przeznaczono z całej puli 2 400 000 zł (maksymalna wartość jednego projektu nie może przekroczyć tej kwoty); dzielnicowe duże - budżet na każdą dzielnicę (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód) to kwota 1 120 000 zł (wartość jednego projektu powinna mieścić się w przedziale od 140 000 zł do 1 120 000 zł);

dzielnicowe małe - budżet na każdą dzielnicę (Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, Zachód) to kwota 280 000 zł. Maksymalna wartość jednego projektu nie powinna przekroczyć 140 000 zł, co oznacza, że w poszczególnych dzielnicach będą realizowane przynajmniej dwa projekty z tej kategorii.

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook