Podjuchy: tydzień kolejnych utrudnień

26.07.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac na ulicy Metalowej w najbliższych dniach zostanie tam prowadzony ruch wahadłowy z tymczasową sygnalizacją uliczną.

   Od dnia 27.07 do dnia 29.07 - Teren budowy wygrodzony zostanie zaporami drogowymi. Roboty na ulicy Metalowej odbywać się będą po stronie wschodniej (wyłączony fragment jezdni w kierunku Szczecina). Jezdnia na odcinku o długości 35m zwężona zostanie do 3.0m. Ruch prowadzony będzie wahadłowo. Na odcinku objętym robotami ustawione zostaną tymczasowe sygnalizatory uliczne. Ruch pieszy skierowany zostanie na wschodnią stronę ul. Metalowej. Taka organizacja wprowadzona zostanie na czas wykonania przyłącza wodociągowego oraz przyłącza kanalizacji deszczowej.

    Od dnia 29.07 do dnia 31.07 - Teren budowy wygrodzony zostanie zaporami drogowymi. Roboty na ulicy Metalowej odbywać się będą po stronie zachodniej (wyłączony fragment jezdni w kierunku Gryfina). Jezdnia na odcinku o długości 35m zwężona zostanie do 3.0m. Ruch prowadzony będzie wahadłowo. Na odcinku objętym robotami ustawione zostaną tymczasowe sygnalizatory uliczne. Ruch pieszy skierowany zostanie na wschodnią stronę ul. Metalowej. Taka organizacja wprowadzona zostanie na czas wykonania przyłącza wodociągowego oraz przyłącza kanalizacji deszczowej.

   Od 1 sierpnia planowany jest powrót do pierwszego etapu organizacji ruchu, który obejmuje obszar projektowanej pętli autobusowej oraz parkingu P&R. W tym etapie jezdnia zostaje zwężona do 7 m. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo po dwóch pasach ruchu — każdy o szerokości 3,5 m. Istniejące przejście dla pieszych zostanie przeniesione 20 m dalej w kierunku ul. Granitowej. Przeniesiony zostanie również istniejący przystanek autobusowy (w kierunku południowym za skrzyżowanie z ul. Walczaka). Ruch pieszy w sąsiedztwie robót skierowany zostanie na chodnik po wschodniej części ul. Metalowej  

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook