Poczta nieco ukryta

01.04.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Niewielu mieszkańców Dąbia wie, że mają drugą placówkę pocztową.

W dawnym zbożowcu czyli byłych magazynach PZZ przy uicy Goleniowskiej 27 działa Agencja Pocztowa. Już od września ubr można tu załatwiać podstawowe sprawy związane z zakresm usług pocztowych. Lokal sprawia bardzo miłe wrażenie jednak jest pewne „ale”…
 
Mamy zastrzeżenia co do reklamy albo jak kto woli opisu informującego, że jest tu poczta. Na zdjęciu widać, że będąca na takim samym niemal tle tablica z napisem „Poczta Polska, jest po prostu bardzo mało widoczna. Stąd niewiele osób wie o istnieniu poczty w tym miejscu.
 
Chodzi o to, że tu mieszkańcy rejonu Dąbia od ulicy Tczewskiej, Szybowcowej i dalej aż do przejazdu kolejowego czyli do Zakładów Drobiarskich, odbierają przesyłki awizowane. Ponieważ słabo widoczna jest reklama, jadą do poczty przy ulicy Emilii Gierczak. Tu dowiadują się, że przesyłka jest do odbioru przy ulicy Goleniowskiej 27. Wystarczy poprawić ten szyld, lub przenieść go nad drzwi wejściowe i będzie zdecydowanie lepiej widoczny. Zainteresowani przestaną jeździć w poszukiwaniu przesyłek.
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.