Początek rundy rewanżowej - zapowiedź spotkania Morze Bałtyk Szczecin vs Orion Sulechów

22.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Już w sobotę Morze Bałtyk podejmie Orion Sulechów

Po serii meczów wyjazdowych Morze Bałtyk w końcu wraca do Szczecina. Pierwszym rywalem, w rundzie rewanżowej, będzie Orion Sulechów.

Już w sobotę Morze Bałtyk podejmie Orion Sulechów

Już w sobotę Morze Bałtyk podejmie Orion Sulechów

Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin w ostatnich tygodniach częściej zwiedzali parkiety innych drużyn drugoligowych niż gościli ich na własnej hali. Wszystko jest związane ze znanym już wszystkim problemem, który pojawił się z nawierzchnią w Szczecińskim Domu Sportu. Na szczęście do jego rozwiązania brakuje już naprawdę niewiele. Tym czasem w II lidze mężczyzn przychodzi czas na rundę rewanżową. Pierwszym rywalem podopiecznych Michała Dolińskiego będzie Orion Sulechów. Na inaugurację Morze Bałtyk wygrało, bez większych problemów, na wyjeździe 3:1. W dwóch ostatnich setach pozwalając gospodarzom na ugranie 14 i 17 punktów. 

 
Najbliższy rywal z Sulechowa zajmuje przedostatnie miejsce w lidze. Siatkarze Oriona potrafili urwać punkt Wilkom Wilczyn oraz Orłowi Międzyrzecz i pokonać czerwoną latarnię ligi - LO MS Świnoujście, w trzech setach. Co ważne, dla kibiców ze Szczecina, podczas gdy na hali SDS-u trwają ostatnie szlify przy wymianie parkietu, drużyna Morza Bałtyk rozegra swój najbliższy mecz w Zespole Szkół w Przecławiu.
 
Wszystkich sympatyków zapraszamy do Przecławia gdzie Morze Bałtyk Szczecin podejmie Orion Sulechów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.  
 
Rafał Czajkowski
 

Galeria zdjęć

Już w sobotę Morze Bałtyk podejmie Orion Sulechów Już w sobotę Morze Bałtyk podejmie Orion Sulechów

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.112.70). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.