Piknik w MOK Dąbie

06.08.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W sobotę 8 sierpnia na terenie MOK w Dąbiu odbędzie się ogólnodostępny Piknik Wakacyjny. Początek godzina 16.00.

Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu zaprasza na wakacyjny muzyczny piknik, który ma być okazją do świętowania. Wystąpią Kapela Ludowa Pyrzyczanie i After Blues.
 
Przez ostatnie miesiące cały Szczecin śledził historię małego Frania, który walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). 12 lipca maluch skończył rok i dostał najpiękniejszy prezent – terapię genową, najdroższy lek świata! Udało się to dzięki ogromnej armii dobrych serc – niemal 220 tysięcy osób wsparło Frania i jego walkę.
 
Teraz czas na świętowanie!
Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu i Klub Delta – filia MOK wraz z Franiem i jego rodziną zapraszają na muzyczny piknik! Już 8 sierpnia o godz. 16.00 na scenie, która stanie na terenie zielonym przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Goleniowskiej 67 wystąpią: Kapela Ludowa Pyrzyczanie i After Blues.
Na młodszych uczestników będzie też czekać „strefa wykopalisk” przygotowana przez Regionalny Ośrodek Ceramiki przy MOK. Młodych archeologów po pracy w terenie będą mogły orzeźwić pyszne lody z lokalnej Kawiarni pod tarasami – jeśli tylko będą mieli wystarczająco dużo szczęścia.
Zachęcamy do zabrania własnych koców czy leżaków oraz piknikowego prowiantu i spędzenia z nami popołudnia. Wstęp wolny! Ze względu na wciąż obowiązujące środki ostrożności związane z zagrożeniem epidemicznym, wszyscy uczestnicy imprezy proszeni są o posiadanie maseczek/przyłbic oraz zachowanie dystansu od innych.
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.215.16.238). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook