Pierwsza porażka Prawobrzeża.info

13.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Dopiero w szóstej kolejce spotkań III ligi mężczyzn znalazł się pogromca drużyny Prawobrzeża.info. Okazała sie nią ekipa Dezerterów.

Tuż przed samym spotkaniem wyraźnym faworytem wydawała się drużyna Prawobrzeża.info. Wydarzenia boiskowe szybko zweryfikowały jednak plany o kolejnym zwycięstwie gospodarzy tego meczu. W mecz weszli lepiej Dezerterzy, którzy pewnymi atakami oraz szczelnym blokiem wybili siatkówkę z głowy drużynie przeciwnej wygrywając pierwszą partię do 13. Kolejne dwie odsłony to bardzo skuteczna i mądra gra Prawobrzeżan. Przyjmujący - Rafał Kuliga oraz Sylwester Grabowski w szczególności byli widoczni w tej części spotkania. Ich rozważne ataki oraz walka w obronie w głównej mierze przyczyniły się do zwycięstw w partii do 15 oraz 17. Gdy wydawało się, że gospodarze w 4 secie przypieczętują swoje kolejne zwycięstwo nerwowość, która wdarła się do zespołu wykorzystali Dezerterzy pokonując rywali do 20 i doprowadzając do tie-breaka. Ostatnia i jak się okazało najbardziej wyrównana część meczu przyniosła sporo emocji. Niestety zwycięsko wyszła z niej ekipa gości, która wygrała 17:15.

 
Prawobrzeże.info 2 - 3 Dezerterzy (13:25, 25:15, 25:17, 20:25, 15:17)
 
Kolejne spotkanie drużyna Prawobrzeża.info rozegra już za tydzień, w środę (20.11), o godzinie 17:20, w hali przy ulicy Bolesława Śmiałego. Rywalem będzie ekipa Auto Kulera.
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.