Parkują po „mistrzowsku”!

04.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Zielony dostawczak skutecznie utrudnia płynne korzystanie z chodnika, przy ul.Cedrowej

Mimo licznych publikacji na łamach naszego dwutygodnika, wciąż nie ustają zgłoszenia w sprawie „Mistrzów Parkowania”. Trzeba stwierdzić, że wszyscy życzylibyśmy sobie by ten dział przestał być tak popularny.

"Mistrzowie Parkowania" w okolicach ul. Cedrowej

Tym razem jeden z naszych czytelników wysyła nam kolejne zdjęcia i ironicznie dopytuje: "Ciekawe, czy nasi stróże prawa po przeczytaniu artykułu i obejrzeniu dołączonych do niego zdjęć, maja dużo radości i dalej zajmują się sprawami niecierpiącymi zwłoki?"

Zgłoszenie dotyczy samochodów dostawczych, które solidnie uprzykrzają życie mieszkańcom okolic ulicy Cedrowej. Kierowcy świadomi gabarytów swoich pojazdów powinni brać pod uwagę te okoliczności parkując na wąskich chodnikach. Tymczasem auta zostawiane są w coraz to ciekawszych miejscach i potrzeba olbrzymiej wyobraźni, by zrozumieć, jakie powody kierowały posiadaczami tychże środków komunikacji.

Widziałeś źle zaparkowane auto? Masz do czynienia z nachalnym „Mistrzem Parkowania”? Zrób zdjęcie i podziel się nim z nami. My na pewno je opublikujemy!

 

Tekst: Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Zielony dostawczak skutecznie utrudnia płynne korzystanie z chodnika, przy ul.Cedrowej

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.215.16.238). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook