Parking prawie gotowy

08.10.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Spółka DOMUS konsekwentnie poprawia i zmienia infrastrukturę wokół Pawilonu.

Po niedawnej inwestycji budowy czterech pawilonów przy wejściu od strony targowiska, teraz kończy się kompleksowa modernizacja parkingu na zapleczu pawilonu. Roboty mają się zakończyć do 17 października.
 
Parking był w złym stanie. Wybudowany w połowie lat 80-tych miał już poważne szczerby i ubytki na dylatacjach. Miejscami powierzchnia się zapadła i manewrowanie autem dostawczym a nawet osobowym, stanowiło poważne utrudnienie. Dla pieszych skracających sobie drogę przez teren parkingu, istniało niebezpieczeństwo wykręcenia nogi w kostce. Teraz te wszystkie niedogodności już nie istnieją. Parking będzie mieć równą powierzchnię i z pewnością będzie trwalszy od metody wylewanych płyt betonowych dzielonych dylatacjami.
 
Jak poinformowało nas kierownictwo Domusa, parking będzie przeznaczony (jak dotychczas) na potrzeby dostawców towaru do sklepów w Domusie jak i dla robiących zakupy. Dodajmy, że po naprawie parkingu przed frontem Pawilonu, wykonaniu ogordzenia, budowie schodów i pawilonów od strony targowiska, modernizacja parkingu na zapleczu spina inwestycje finansowane przez Spółkę Domus wokół Pawilonu. Znacznie poprawiło to estetykę i funkcjonalność.
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.