Parking oddany

14.12.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ponad 400 nowych miejsc parkingowych dla samochodów jest już dostępnych dla kierowców na parkingu Park & Ride przy przystanku tramwajowym SST "Lotnisko".

Inwestycja realizowana była w formule zaprojektuj i wybuduj przez firmę EUROVIA POLSKA S.A. W ramach prac wykonano plac parkingowy na ponad 400 samochodów (w tym 5 dla osób niepełnosprawnych), oświetlenie, monitoring, system zliczania pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z parkingu wraz z tablicą informacyjną o zajętości miejsc na parkingu. Koszt prac to 7 287 405,14 zł. Parking przy ul. Hangarowej to pierwsza tego typu inwestycja w Szczecnie, która ma zachęcać kierowców do pozostawienia samochodów poza centrum miasta i korzystania z komunikacji miejskiej.

 

Konkurs „Zaparkuj na P&R i wygraj bilet miesięczny”

Wraz z otwarciem parkingu przygotowany został konkurs dla kierowców. Od dzisiaj, każdy pełnoletni użytkownik samochodu który przez co najmniej 10 dni pozostawi swój samochód na parkingu na czas nie krótszy niż 5 godzin będzie mógł wygrać 1 z 5 biletów miesięcznych na wszystkie linie na okaziciela. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza i wysłanie go drogą elektroniczną na adres zditm@zditm.szczecin.pl, w terminie do 10 lutego 2017 roku.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin oraz wzór formularza można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie – www.zditm.szczecin.pl

Bel

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.