Outlet (już) większy

02.11.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Jedyny w Szczecinie market Outlet Park przechodzi kolejny etap rozbudowy.

Kończy się drugi etap powiększania powierzchni handlowej jak i parkingów w Outlet Park Szczecin przy ul. Struga. Otwarcie nowej rozbudowanej części zapowiedziano na 25 dzień listopada na godzine 10,00. Po oddaniu klientom do użytku nowej części, mieścić się tu będzie 100 sklepów, dla których wybudowano łącznie 900 miejsc parkingowych.
 
W nowo wybudowanej części pojawią się takie marki jak Vero Moda, Italian Fashion, Vistula, Diverse, Unisono, Molton, Kubenz, Volcano, Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti, Maxima i Bruno Zinger. Cała powierzchnia handlowa powstała w wyniku wybudowania nowej części OutletPark została wynajęta w 100 procentach.

O rozbudowie centrum handlowo – rozrywkowego i kolejnych jej etapach zadecydowali sami klienci, którzy licznie odwiedzają sklepy i przyczyniają się do sukcesu finansowego Outletu. Trzy lata temu zadecydowano o rozbudowie w ramach drugiego etapu (informowaliśmy o tym), a teraz zapowiadany jest kolejny trzeci etap rozbudowy.
 
Jak informuje dyrekcja centrum, od stycznia do września br Outlet Park odwiedziło ponad 2,2mln klientów, co daje obiektowi trzecie miejsce w kraju. Handlowcy wyliczają, że od otwarcia sprzedaż wzrosła o 23%. To dlatego zapadła decyzja by wiosną 2016 roku rozpocząć III etap rozbudowy. Planuje się rozszerzenie oferty o centrum medyczne i klub fitness. Już trwają prace projektowe związane z IV etapem bo myśli się o dalszej rozbudowie. Po zakończeniu rozbudowy, Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w kraju – informuje Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment, a firma ta jest też właścicielem CH Galaxy.
 
EL

Wizualizacje inwestora.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.201.72.250). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook