Ostatnia-nierówna droga, część druga

28.05.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ponad pół roku temu poruszyliśmy temat nierównej drogi przy głównej bramie na cmentarzu w Zdrojach. Mimo zapewnień Zakład Usług Komunalnych nie wyrównał tego odcinka drogi. Ma się to jednak zmienić...

Listopad 2012 roku, tydzień po obchodach Wszystkich Świętych, wtedy otrzymaliśmy zgłoszenie od naszej czytelniczki, Pani Teresy, o fatalnej drodze prowadzącej na cmentarz w Zdrojach. Zakład Usług Komunalnych potwierdził, że przy współpracy z Zarządem Dróg i Komunikacji Miejskiej doprowadzą ten odcinek drogi do porządku.

Minęło ponad pół roku, a „kocie łby” nie zmieniły swojego wyglądu. W tej sprawie napisali do nas zaniepokojeni czytelnicy:

Witam, opierając się na numerze listopadowym ubiegłego roku artykułu Pana Rafała Czajkowskiego pt. "Ostatnia droga” -dotyczącym złego stanu drogi przy wejściu na Cmentarz w Zdrojach, nasuwa się pytanie, czy postępowanie jest w toku? czy ZUK poweźmie odpowiednie kroki w tej sprawie? Prosimy nadal o interwencję.

Bezzwłocznie skontaktowaliśmy się z Zakładem Usług Społecznych:

- Rzeczywiście tak obiecywaliśmy [wyrównanie „kocich łbów”, dop. red.] i dalej się tego trzymamy. Będziemy chcieli to zrobić do końca maja.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.242.67). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook