Osłodzić pandemię

12.04.2021, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Jesteśmy jakby w pół letargu bo ograniczenia epidemiczne ograniczają nie tylko możliwość kontaktów ale też organizacji różnych imprez i uroczystości rodzinnych.

Jednak życie toczy się nadal i choć w skromniejszym wydaniu, pewnych rzeczy nie da się w nieskończoność odkładać. Mówimy tu na przykład o Pierwszych Komuniach, ślubach, jubileuszach czy urodzinach. Można je świętować w mniejszym gronie, ale jak zawsze godnie i uroczyście. W maju większość dzieci przystępuje do sakramentu komunii, i choć odbywa się ona raczj w formie ograniczonej, to trudno sobie wyobrazić by rodzice rezygnowali z poczęstunku dla najbliższych i zaproszonych gości. Z tej okazji przepyszne ciasta i torty oferuje Cukiernia Domowa przy Księżnej Zofii 2. Te ostatnie są kunsztownie zdobione i przed podzieleniem na porcjie dosłownie żal psuć dekoracje. Podob nie rzecz ma się z tortami okolicznościowymi, których kształt i zdobienie można uzgodnić w cukierni.
 
Nowożeńcy mają też możliwość uzgodnienia wyglądu własnego tortu weselnego, którego kształt i wielkość (np. ilość pięter) zależy tylko od nich samych. Można też uzgodnić dostawę ciasta i tortów we wskazane miejsce. Dostarczane są w specjalnych termosach co gwarantuje świeżość i pełne bezpieczeństwo. Wiele przykładów wyglądu i zdobienia tortów można zobaczyć na stronie www.cukierniadomowaszczecin.pl Niegdyś pisaliśmy, że w tej cukierni ciasta tworzone są z odrobina serca, i te słowa możemy tylko potwierdzić. Na ręce pani Romany Mierzwińskiej kierownik CD oraz wszystkich pracowników, składamy podziękowanie za trzymanie się tradycji dobrych wypieków, i za działalność pomocowo – charytatywną.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook