Oficjalne daty prac na Struga

10.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Znamy ostateczne daty prac na Struga

Już dwukrotnie na naszym portalu pojawiała się informacja na temat prac na Struga. Dla kierowców poruszających się tą ulicą mamy informacje o terminach przeprowadzanych prac.

 Zbliżające się prace związane są z montażem dodatkowego oświetlenia pod wiaduktami w ciągu ulicy Struga. Z powodu silnie wiejącego wiatru w ostatnich dniach zostały one odwołane i przełożone na inny termin. Dzisiaj biuro prasowe urzędu miasta przekazało informację, w których dniach odbędzie się wspomniana już instalacja oświetlenia:

* 11-14 grudnia 2013r. - A. Struga pod wiaduktem z ul. Wiosenną wyłączony z ruchu zostanie lewy pas (wewnętrzny) na nitce wjazdowej do miasta.

* 16-18 grudnia 2013r. - A. Struga pod wiaduktem z ul. Wiosenną wyłączony z ruchu zostanie lewy pas (wewnętrzny) na nitce wyjazdowej z miasta.

*  9-21 grudnia 2013r. - A. Struga pod wiaduktem z ul. Jasną wyłączony z ruchu zostanie lewy pas (wewnętrzny) na nitce wjazdowej do miasta.

*  23, 27, 28 grudnia 2013r. - A. Struga pod wiaduktem z ul. Jasną wyłączony z ruchu zostanie lewy pas (wewnętrzny) na nitce wyjazdowej z miasta.

Prace mogą być prowadzone również nocą.

RC

Galeria zdjęć

Znamy ostateczne daty prac na Struga

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook