Odkrywamy szczecińskie podwórka

25.06.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
zdjęcie: www.jakleci.pl

W Amfiteatrze przy ul. Inżynierskiej w Żydowcach odbędzie się impreza z okazji rozpoczęcia wakacji. Oprócz koncertu „Zapomniane piosenki” przygotowana została także masa konkursów dla dzieci, interaktywnych zabaw i innych atrakcji.

Piątkowa impreza jest organizowana przez Fundację “Akademia Sztuki” oraz Radę Osiedla Żydowce-Klucz pod hasłem “Odkrywamy szczecińskie podwórka”.

Rozpocznie się o godzinie 18:00 od części przeznaczonej dla najmłodszych oraz ich rodziców. Interaktywny spektakl przygotowali Teatr Fundacja „Akademia Sztuki” oraz zespół „Dobry Animator” (konkursy, zabawy edukacyjne, pokazy szczudlarzy, malowanie twarzy i inne). O godz. 20:00 zacznie się koncert „Zapomniane Piosenki”. Na scenie wystąpią: Anna Maria Orwat, Renata Pajewska, Joanna Siwik i Emilia Wójcikowska. Wszystkie są laureatkami Jazzmanii.

Podczas występu wykonane zostaną przede wszystkim piosenki promujące płytę nagraną wraz z zespołem Sylwestra Ostrowskiego. Nie zabraknie doskonale znanych hitów, które wykonywały takie artystki jak Ewa Bem, Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz czy Irena Santor. Impreza odbędzie się 27 czerwca o 18:00 w Amfiteatrze przy ul. Inżynierskiej w Żydowcach.

RC/UM

Galeria zdjęć

zdjęcie: www.jakleci.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.28.0.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook