Od poniedziałku w nowym BOI

18.01.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W piątek 20 stycznia Filia UM na Prawobrzeżu pracuje tylko do godziny 14,00.

Zakończył się remont sali Biura Obsługi Interesantów w Filii urzędu miejskiego przy ul. Rydla. W poniedziałek 23 stycznia Filia urzędu miasta rozpocznie pracę w zmodernizowanej części budynku. Sala BOI rozpocznie działalność w nieużywanej dotąd części budynku, zakupionej przez miasto w 2015 roku. Sala została przygotowana na wzór Sali 62 w gmachu urzędu przy pl. Armii Krajowej.

W celu poprawy warunków obsługi mieszkańców prawobrzeża, w filii urzędu uruchomiono nowe stanowiska m.in. do obsługi mieszkańców w zakresie spraw obywatelskich (meldunki, dowody osobiste) i komunikacyjnych (rejestracja pojazdów, prawa jazdy), a także Urzędu Stanu Cywilnego. W ramach modernizacji powstały nowe okienka dedykowane działalności gospodarczej, sprawom związanym z gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Stanowiska okienkowe oraz USC objęte zostały nowym systemem przywoławczym. W filii nadal udzielana będzie pomoc prawna. Tak jak dotychczas będzie można zasięgnąć porady Miejskiego Rzecznika Konsumentów czy Wydziału Księgowości.

Zakres prac obejmował m.in. wyburzenie ścian, wymianę stolarki drzwiowej, instalacji elektrycznej i teletechnicznej, wykonanie wentylacji i klimatyzacji. Modernizacji poddano system kolejkowy oraz alarmowy. W ramach remontu zainstalowano także monitoring. Modernizacja Filii urzędu miasta na Prawobrzeżu kosztowała ponad 2.2mln zł. Nowa sala to większa przestrzeń i lepsze warunki zarówno dla petentów jak i urzędników.                                                                                                                                               

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook