Nowy sklep w nowym centrum

03.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Pierwszy w naszym województwie sklep sieci Dyskont Czerwona Torebka zostanie wkrótce otwarty w galerii Marcredo Center przy ul. Struga.

Otwarcie zaplanowano na 10 stycznia w piątek. We wstępie nie ma pomyłki, jest to pierwszy sklep tej sieci, bo dotychczas Czerwona Torebka znana była z prowadzenia pasaży handlowych. Taka Czerwona Torebka była na Bukowym czy w Warzymicach. Teraz będzie to sklep dyskont. Firma poinformowała, że wraz z tym w Szczecinie, otwiera w kraju dwa inne sklepy, a dwa już działają. To nowy gracz na rynku dyskontów. Do dyskontów należy miedzy innymi Netto czy Biedronka. 

   Czerwona Torebka na Prawobrzeżu w najmłodszym centrum handlowym w mieście, będzie mieć powierzchnię ponad 730m.kw. Sklep ma oferować ponad 2,5tys. produktów, w tym znajdą się artykuły spożywcze, napoje, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza, alkohole i kosmetyki, a także parafarmaceutyki.

   Dyskont Czerwona Torebka różni się nieco od znanych dyskontów. Niewątpliwie nowością są dwie ceny dla jednego produktu. Będzie cena detaliczna oraz cena hurtowa. Warunkiem zakupu po niższej, hurtowej cenie będzie zakup minimum sześciu sztuk produktu. Strategia zakłada, że dyskont nie będzie miał bardzo szerokiej oferty ilościowej, ale pogłębioną propozycję danej grupy towarowej, przy czym nie będzie marki własnej jak to ma miejsce w innych dyskontach.

   W dniu otwarcia o godzinie 9,00 przewidziano liczne promocje dla kupujących. W zamian za paragon, klienci otrzymają upominki i będą uczestniczyć w promocyjnej licytacji nagród.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.173.188). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.