Nowe siłownie

07.07.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Szczecińskie osiedla wzbogacą się o osiem nowych siłowni „pod chmurką”.

Pierwsza z nich już powstaje przy ulicy Kołbackiej i Tarpanowej gdzie znajdzie się 9 urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych, jak i gimnastyki. Są to głównie urządzenia przeznaczone dla osób w wieku senioralnym, choć oczywiście ćwiczyć mogą wszyscy. Koszt tej inwestycji to blisko 85 tysięcy złotych. Wykonuje ją firma ZAMA z Torunia.

Jak pinformował ZUK, obecnie trwa analiza ofert na wykonanie sześciu kolejnych siłowni. - Chęć ich przygotowania wyraziło siedem firm - dodaje Andrzej Kus rzecznik prasowy Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie. Proponowane przez nich ceny wahają się od 221 tysięcy złotych, do 312 tysięcy złotych. Wykonawca będzie miał 45 dnia na dostawę i montaż urządzeń.
W ramach tej ceny ustawione zostaną następujące przyrządy: do wyciskania na siedząco, wahadła, biegacze, orbitreki, koła Tai Chai, masażery, stepery i twistery, oraz rowery i prasy nożne.
 
Na Prawobrzeżu przybędą trzy takie siłownie, we wspomnianej już Płoni oraz w Dąbiu przy ulicy Weteranów i w Podjuchach przy ulicy Smoczej.
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.