Nowe przedszkole na prawobrzeżu

11.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Nie czekaj do wiosny – zapisz dziecko już teraz i skorzystaj z promocji
15-16 marca Dni Otwarte placówki

 W Zdrojach powstała nowa placówka AKADEMIA MAŁEGO ODKRYWCY-inna niż wszystkie,mała grupa dzieci pozwala na utrzymanie miłej,domowej atmosfery. Dzieci pod okiem wykwalifikowanych nauczycielek realizują podstawę programową wychowania przedszkolnego,poznają wśród rówieśników otaczający ich świat,uczą się języka angielskiego,uczestniczą w sesjach z logopedą.  Biorą udział w ciekawych zabawach  muzyczno -ruchowych,zajęciach artystycznych,ogromnym zainteresowaniem cieszą się cykliczne warsztaty kulinarne, na których Akademickie Kuchciki z zapałem przygotowują wspaniałe potrawy. Można tu również zorganizować szalone urodzinki, na których bawią się cudownie małe księżniczki i mali piraci. Wkrótce rusza cykl Klub Małego Podróżnika,gdzie dzieci w pasjonujący sposób poznają ciekawe miejsca w Polsce i na świecie,jego członkowie będą brać udział w wycieczkach!Odbywają się tu również spotkania starszych dzieci,np. piątkowe wieczory karaoke lub warsztaty robienia biżuterii,spotkania literackie. Akademia to miejsce, w którym miło spędzają czas całe rodziny,nie tylko dzieci. Jest możliwość wynajmowania u nas sal dydaktycznych. Oprócz pełnej opcji proponujemy również opiekę godzinową lub jednodniową. Raz w miesiącu mamy akcję”Mama-time off”,otwieramy Akademię w sobotę od rana do wieczora,aby dać chwilę wytchnienia zapracowanym,zmęczonym Rodzicom,jest możliwość ustalenia opieki wieczornej. Zbieramy chętnych do sekcji tanecznej i teatralnej.

Tak więc Drodzy Rodzice, zapiszcie swoje pociechy już teraz, co pozwoli na skorzystanie z niepowtarzalnej promocji-tylko u nas wpisowe w marcu gratis!
15-16 marca Dni Otwarte placówki –15.03.od 13.oo do 17.oogry i zabawy dla dzieci. 16.03.godz.11.oo wielkanocne warsztaty kulinarne.
Kontakt www.akademia-odkrywcy.pl tel.884098698  adagogiel@wp.pl ul. Tarniny 1 (uliczka między stacją Lotos o ogrodniczym Przytulna).

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.