Nowe obiekty przy "Pomarańczowym" boisku

05.05.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Minął prawie rok odkąd boisko przy ulicy Pomarańczowej miało zostać wzbogacony o szatnie, kabiny prysznicowe oraz portiernie. Mimo wielu perturbacji budowa w końcu zostanie kontynuowana.

W sierpniu 2012 roku, w planach widniało postawienie obiektu socjalno-szatniowego przy boisku na ulicy Pomarańczowej. Projekt ten uzyskał zgodę na budowę  i w listopadzie miał być oddany do użytku. Podczas pracy przy fundamentach cała akcja została jednak wstrzymana. Powodem miał być spór między inwestorem, czyli - Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Rehabilitacji a wykonawcą.

Powód słownych przepychanek nie był znany. Jedna strona oskarżała wykonawców o brak jakichkolwiek postępów w pracach, wykonawca natomiast znalazł w projekcie błędy i odmówił dalszej współpracy. MOSRiR postanowił znaleźć inną firmę do dokończenia budowy. Została nim Fonda z Mierzyna.

W budynku znaleźć mają się cztery szatnie z toaletami oraz natryskami, pomieszczenie dla sędziów oraz trenerów, wyposażone w zaplecze sanitarne, dwa magazynki oraz ubikacje dla publiczności.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.