Nowe miejsca pracy

18.10.2021, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Przy ulicy Tytanowej w Dąbiu w strefie ekonomicznej Trzebusz powstaje nowoczesny zakład produkcyjny.

To już pewne, w Szczecinie są nowe miejsca pracy dla fachowców lubiących nowe wyzwania w branży health care - hi-tech. Firma Nemera, światowy lider w produkcji urządzeń medycznych, ruszyła z budową nowego zakładu i w najbliższych latach chce zatrudnić dodatkowo ponad 200 osób. To będzie jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce. Nowe hale produkcyjne firmy Nemera powstają w szczecińskiej strefie ekonomicznej Trzebusz przy ul. Tytanowej w Dąbiu. 

Na działce o pow. 5 ha powstaje zakład produkcyjny z narzędziownią, laboratoria, obszar badawczo-rozwojowy, magazyn, część socjalna i biurowa oraz infrastruktura towarzysząca. W zakładzie produkowane będą dozowniki do aplikacji leków montowane z części dostarczanych i wytwarzanych na miejscu. Teren został już odpowiednio przygotowany pod realizację inwestycji. Działka została wyrównana, na budowie pojawiły się pierwsze elementy: ławy i fundamenty oraz zbrojenie.

Poszukiwani są specjaliści z dziedzin: mechanika, mechatronika, automatyka, a także technologie tworzyw sztucznych. Jest także praca dla specjalistów od jakości, kierowników projektów (project management) i dla projektantów maszyn oraz urządzeń. Aktualnie Nemera Szczecin zatrudnia 120 pracowników, ale ta liczba z miesiąca na miesiąc będzie rosnąć.

Nemera Szczecin oferuje m.in. stabilne zatrudnienie, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych, uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach, jak również atrakcyjne zarobki. Zainteresowani pracą w firmie Nemera aktualne oferty znajdą na stronie: copernicus.net.pl

Swoje CV i pytania można też wysłać na adres: plszc_rekrutacja@nemera.net 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.227.251.94). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook