Nowe lodowisko otwarte!

27.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Nowe lodowisko zostało otwarte już dzisiaj! lfot. www.lodowisko.szczecin.pl

Fani spędzania wolnego czasu na ślizganiu się już od dzisiaj mogą zrobić to na Prawobrzeżu. Przy ulicy Botanicznej, otwarto bowiem zupełnie nowe lodowisko.

W Szczecinie jedną z bardziej znanych form spędzania czasu jest zabawa na lodowiskach. Dlatego wraz z zamknięciem Lodogryfu wśród mieszkańców naszego miasta można było usłyszeć głosy niezadowolenia związane z decyzją podjętą przez władze. Przypomnijmy, że zamknięte lodowisko to wynik sporu sądowego między urzędem miasta a syndykiem upadłej fundacji Promasters, która dzierżawiła teren kortów i lodowiska przy alei Wojska Polskiego.

 
Na szczęście mieszkańcy Prawobrzeża nie mają o co się martwić. Przy ulic Botanicznej otwarty został dzisiaj nowy obiekt, na którym można spędzić wolny czas z łyżwami na nogach. Lodowisko ma 1800 metrów kwadratowych. Dzisiaj w godzinach od 18 do 20 będzie można za symboliczną złotówkę przetestować lód. Obiekt, który znajduje się na Prawobrzeżu jest jednym z nowocześniejszych w naszym województwie. Lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 21, w soboty od 10 do 20 oraz w niedzielę od 10 do 21.
 
RC
 

Galeria zdjęć

Nowe lodowisko zostało otwarte już dzisiaj! lfot. www.lodowisko.szczecin.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.173.188). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.