Nowe kombinezony dla drogówki

31.10.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W Komisariacie Policji Szczecin-Dąbie przy ul. Pomorskiej, drogówka dostała nowe kombinezony.

Przekazanie 8 kompletów kombinezonów dla policjantów z Referatu Kontroli Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, miało uroczysty charakter. Ubiory ufundowało miasto, które wydało na ten cel 15,5tys. złotych. Ubiory przekazano w użytkowanie tuż przed świętem zmarłych, gdyż drogówka ma w tym czasie Akcję Znicz, i zakup poprawiający bezpieczeństwo służby jest jak najbardziej na czasie.  
 
W imieniu Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystka, przekazania dokonał Witold Daniłkiewicz – dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego i ochrony ludności Urzędu Miejskiego w Szczecinie. – Kombinezon dla policjanta drogówki na motocyklu, to swoisty pas bezpieczeństwa jak w samochodzie – mówił Witold Danilkiewicz. Uroczystość odbyła się w obecności Komendanta Miejskiego Policji insp. Jacka Wolfa. – Mam nadzieję, że będą kolejne zakupy poprawiające bezpieczeństwo służby. Za pół roku (mam nadzieję) wrócicie do swojej stałej siedziby przy ulicy Kaszubskiej 35, gdzie teraz trwa remont generalny – mówił insp. Jacek Wolf.
 
Na kompletny strój motocyklisty składa się: kurtka tekstylna z podpinką + spodnie tekstylne oraz buty i rękawice skórzane. Strój zapewnie wygodną i bezpieczną jazdę na motorze i nie ogranicza ruchów policjanta przy przeprowadzaniu działań kontrolnych. Całkowity koszt zakupu 8 kompletów to kwota 15.520zł - 1.940 zł za jeden komplet. Policjantom życzymy bezpiecznej słuzby.
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook