Nowa poczta w Płoni

29.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Przez wiele lat poczta w Płoni mieściła się w budynku willi, przystosowanym do potrzeb placówki.

Od dziś wszystko się zmieniło, placówka wygląda nowocześnie i kolorowo. Nowy wystrój, brak tradycyjnych okienek i propozycje nowych usług. Nowe placówki są tworzone według standardu obejmującego jednolitą kolorystykę, aranżację, wykończenie i funkcjonalność. Wnętrza wyglądają bardzo efektownie i są dziś czymś więcej niż tylko miejscem spełniania tradycyjnych usług związanych z nadawaniem, odbieraniem przesyłek lub pieniędzy. Dziś to także centra finansowe, z usługami bankowymi i sprzedażą ubezpieczeń.

   Poczta Polska szykuje kolejne placówki, modernizując je i ujednolicając wygląd i kolorystykę. W Szczecinie kolejne zmodernizowane placówki zostaną otwarte 3 grudnia - FUP Szczecin 2 przy ul. Narutowicza, i 4 grudnia - FUP Szczecin 39 ul. Iwaszkiewicza, FUP Szczecin 41 ul. Łucznicza, FUP Szczecin 37 ul. Włościańska.

   Klientom proponuje się nowe rodzaje usług, mogą oni w internecie kupić i wydrukować znaczki pocztowe, wysłać listy lub kartki, które w papierowej formie dostarczy listonosz. Można to wykonać za pośrednictwem platformy internetowej działającej pod nazwą Envelo. 

   Tu także można wydrukować znaczek pocztowy „Neoznaczek”, czyli wydrukowany z komputera i zabezpieczony kodem data matrix. Po zakupie online można wydrukować go na zwykłej kartce lub samoprzylepnej, albo bezpośrednio na kopercie. Znaczek można pobrać ze strony internetowej lub otrzymać w postaci załącznika do maila.

   Poczta dokonuje zmian, gdyż wkrótce nastąpi uwolnienie usług pocztowych, a konkurencja już szykuje się do uderzenia.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.