Nowa filia Centrum Egzaminacyjne Goethe Institut na Prawobrzeżu. Kursy niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

23.09.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Zapraszamy na kursy

„Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut w Szczecinie od 20 lat zaangażowane jest w propagowanie języka i kultury niemieckiej. Nauka w naszym Instytucie pozwala na przygotowanie do jednego z najbardziej uznawanych na całym świecie egzaminów językowych. Szczeciński Instytut to jedyne miejsce w naszym województwie, w którym organizowane są egzaminy na certyfikaty sygnowane przez Goethe Institut. Centrum prowadzi zajęcia dedykowane zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom oraz młodzieży” – mówi Pani Izabela Zalewska-Baran, Dyrektor CEGI w Szczecinie.

Pani Izabela Zalewska-Baran - Dyrektor CEGI w Szczecinie

Pani Izabela Zalewska-Baran - Dyrektor CEGI w Szczecinie

 Współpraca z instytucjami i szkołami po stronie niemieckiej umożliwia naszym słuchaczom  stały kontakt z „żywym językiem”. Kursanci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach polsko-niemieckich organizowanych we współpracy zVolkshochschule w Pasewalku, a także w „wieczorach z filmem niemieckim”. Instytut organizuje również kursy za granicą, które pozwalają dodatkowo poznać kulturę oraz formy spędzania wolnego czasu  w najpiękniejszych miejscach w Niemczech.

 
W ubiegłym roku otworzyliśmy drugą filię w Szczecinie, aby umożliwić mieszkańcom Prawobrzeża dogodniejszy dostęp do kursów. Filia mieści się w Gimnazjum nr 29, gdzie realizowany jest  również program Euroklasa.
 
Od 2011 Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut w Szczecinie prowadzi filię w Świnoujściu. Najnowsza filia została otwarta na początku września b.r. w Kołobrzegu. W nadmorskich miejscowościach  Instytut poza standardową ofertą kursów realizuje także zajęcia profilowane dla branży hotelarskiej.
Zapraszamy na kursy! Więcej informacji: www.goethe.szczecin.pl
Zapisy: siedziba CEGI, ul. Mickiewicza 47, Szczecin tel. 91423 97 90, kom 726 525 256,
Zajęcia: Gimnazjum nr 29, ul. Seledynowa 50
 
AD
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Tekst sponsorowany

 

Galeria zdjęć

Zapraszamy na kursy Pani Izabela Zalewska-Baran - Dyrektor CEGI w Szczecinie Zapraszamy na kursy Zajęcia polsko-niemieckie (tandemowe) Zajęcia polsko-niemieckie (tandemowe) Gimnazjum nr 29, ul. Seledynowa 50, os. Bukowe

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.173.188). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.