Niezniszczalni 3

25.08.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Pomimo iż plakaty reklamujące Niezniszczalnych 3 informują, że ,,żarty się skończyły” to jednak komediowych scen tu nie brakuje. Motywem przewodnim tej części są powroty starszych członków grupy Barneya Rossa, a także przejęcie bojowej misji przez nowych, młodych bohaterów kina akcji.

Film rozpoczyna się spektakularnym uwolnieniem z pancernego pociągu niejakiego Doca (Wesley Snipes), z którym dawniej pracował Barney (Sylvester Stallone). Podczas kolejnej wspólnej misji okazuje się, że jeszcze jeden członek dawnych Expendables powrócił i stał się celem amerykańskiego rządu, i następnym celem specjalnej jednostki bojowej. Niestety grany przez Mela Gibsona Conrad Stonebanks jest tak groźnym przeciwnikiem, że Barney decyduje się na odprawienie dotychczasowych współpracowników i poszukanie wsparcia wśród młodszego pokolenia gotowych na wszystko wojowników. Na scenie pojawiają się młodzi i hardzi buntownicy szukający przygód, których grają m.in. Kellan Lutz i Ronda Rousey, a także młody duchem Antonio Banderas.
 
Podobnie jak poprzednie części serii, Niezniszczalni 3 to znakomite kino akcji, w którym nie brakuje spektakularnych pościgów, wybuchów i widowiskowej walki wręcz. Dzięki pojawieniu się młodszych gwiazd, film ma szansę trafić w gusta również młodszych widzów, którzy nie oglądali klasyków gatunku z Sylvestrem Stallone czy Arnoldem Schwarzeneggerem. Choć Niezniszczalni nie mają wielkich ambicji artystycznych, to jednak od lat są świetną (nie tylko męską) rozrywką, która ujmuje specyficzną atmosferą i autoironicznym humorem. Kolejne części potwierdzają wielką klasę i doskonałą formę herosów kina akcji, którzy w ujęciu tej specyficznej serii wydają się naprawdę niezniszczalni i nieśmiertelni.
 

Więcej recenzji na www.szczere-recenzje.pl 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.