Niedziela z psem i żaglami

31.05.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W iście westernowym stylu zapowiada się Festyn w HOM, który w Dzień Dziecka rozpocznie się o godzinie 12,00.

Na terenie Harcerskiego Ośrodka Morskiego odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Będzie to Piknik Pod Żaglami „Witajcie na Dzikim Zachodzie”, na który zaprasza Hufiec ZHP Szczecin Dąbie oraz Harcerski Ośrodek Morski.

Rodzice i dzieci tym razem przeniosą są się na Dziki Zachód. A tu spotkają kowbojów, Indian, rewolwerowców i szeryfa. Bedzie Lemoniada w Saloonie, który poprowadzi  Lemoniadowy Joe. Grillowana kiełbaska Kapitana Deka z pewnością posmkuje wszystkim. Jak co roku czynny będzie Sklepik i Loteria. Czekać będzie duża trampolina i dmuchane zabawki. Odważni będą mogli połynąć w rejsy jachtami po Jeziorze Dąbie. Jednym słowem mnóstwo pomysłów i jeszcze więcej zabawy.
EduAnimalis- Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów działajace w Dąbiu oraz Psia Niania.com. również tam będzie i organizuje spotkanie Człowiek i Pies na Dąbskim Szlaku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze swoimi psami. Będzie można zasięgnąć porady profesjonalnego behawiorysty instruktora szkolenia psów oraz petsittera. 
Dowiedzieć sie jak postępować z psem w czasie letnich upałów, będzie można porozmawiać z weterynarzem. Dodatkowo zostanie ustawiony profesjonalny tor przeszkód dla psów i ich właścicieli - każdy bedzie mógł sprawdzić sie w sportach kynologicznych.

Planowane są konkursy z nagrodami dla psów i ich właścicieli. Naszym gościem będzie Fan Club Buldoga Francuskiego. Taka impreza to doskonała okazja do spotkania się z innymi psiarzami, porozmawiania o czworonogach, sprawdzenia się na torze przeszkód i świetnej zabawy. Start zabawy o godzinie 12.00. Harcerski Ośrodek Morski, ul. Żaglowa 2, tuż przy samej plaży.


Sponsorami imprezy są:
 -  Lecznica dla zwierząt, ul. Łużycka 3 Gryfino
 -  Sklep zoologiczny Zamarra Zoo, ul. Goleniowska 112,           Szczecin
 -  Sklep zoologiczny Zoo Max, mieszczący się w CH                 DOMUS, przy ulicy Emilii Gierczak
EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.