Naprawiają, ale…

04.10.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

ZDiTM chwali się przeglądem tablic informacyjnych, ale w Dąbiu od ponad trzech tygodnia tablica nie wyświetla nic. Przystanek Emilii Gierczyk/Anieli Krzywoń pozbawiony jest informacji pasażerskiej.

Oto komunikat przesłany mediom przez ZDiTM. Trwa przegląd stanu technicznego oraz konserwacja i drobne naprawy elementów SIM na terenie naszego miasta. Prace będą trwały do końca października, a do sprawdzenia jest blisko 3000 różnych elementów.

Prace dotyczą elementów oznakowania ulic SIM znajdujących się na obszarze osiedli: Szczecin Centrum; Stare Miasto; Śródmieście Zachód; Nowe Miasto, Śródmieście Pólnoc; Niebuszewo–Bolinko; Niebuszewo; Turzyn, Drzetowo-Grabowo oraz elementów informacji dla ruchu pieszego.

Łączna ilość elementów to:

-   tablice ulicowe – 1557 szt,

-   słupki ekonomiczne dla tablic ulicowych – 434 szt,

-   słupki ze stali nierdzewnej dla tablic ulicowych – 226 szt,

-   tablice kierujące dla pieszych – 667 szt,

-   słupki ze stali nierdzewnej dla informacji kierującej dla pieszych – 55 szt,

Konserwacja elementów SIM polega na usunięciu zabrudzeń, umyciu tablic, usunięciu naklejonych reklam i naklejek. Do drobnych napraw zalicza się także pionowanie słupków, sprawdzenie mocowania tablic i ewentualne dociągnięcie śrub, sprawdzenie i ewentualne ustawienie tablic kierujących dla pieszych.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.234.244.181). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook