Naprawiają Tczewską

17.06.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od środy na ulicy Tczewskiej prowadzone są robty bitumiczne.

Prace będą prowadzone zarówno w dzień jak i w nocy na odcinku od okolic ul. Wolframowej do ul. Bryczkowskiego przez najbliższych kilka tygodni. Standardowo, w ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Roboty rozpoczną się w 17 czerwca rano, od strony ulicy Bryczkowskiego. Wykonawca będzie starał prowadzić je w taki sposób, aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze. Prace będą prowadzone głównie wieczorem i w nocy, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych Drogowców będzie można jednak spotkać także w ciągu dnia. W ramach bieżącego utrzymania dróg w planach na ten rok jest również remont ulicy Anieli Krzywoń, Kostki- Napierskiego, Ludowej, Dębogórskiej, Wiszesława, Lipowej, Łuczniczej, Owocowej, Unisławy i Stoisława. Remontowane będą najbardziej zniszczone odcinki ulic.

Prace wykonuje firma Strabag w ramach umowy na bieżące utrzymanie ulic.

  My wiemy, że po wielu latach zabiegania o napoprawę nawierzchni ulic Przestrzennej, Tczewskiej czy Anieli Krzywoń, zawdzięczamy zrozumieniu i empatii ze strony pani Agnieszki J., z ZDiTM. Niestety, nie radnym RM z Okręgu Prawobrzeże.

EL

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook