Na dwóch gazach. Zmiany w komunikacji!

10.04.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wypadek sparaliżował (częściowo) Prawobrzeże.

W Podjuchach na skrzyżowaniu ulic Metalowej i Granitowej Ford focus zderzył się z tirem. Kierowca osobówki był pod wpływem alkoholu. On i pasażer trafili do szpitala. Przez ponad dwie godziny przejazd w tej okolicy był zablokowany.

Jak informuje policja, do wypadku doszło dziś w (piątek) po godz. 11,00. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż sprawcą wypadku jest kierowca Forda focusa. - Jak się okazało, prowadził pod wpływem alkoholu, miał w organizmie 2 promile –  mówi Mirosława Rudzińska z komendy policji. Na dodatek ciężarówka uderzyła w dom.  Rozładowyanie zatoru samochodowego potrwa kilka godzin. Korki na Floriana Krygiera i Batalionów Chłopskch nadal rosną. Komunikacja miejska kursuje zmienionymi trasami.  
 
       ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW!
 
   W związku z wypadkiem dwóch samochodów w rejonie skrzyżowania ulic Granitowa i Floriana Krygiera, zmieniona została trasa autobusów linii 55, 61, 64, 66.
Autobusy linii 55, 64 i 66 jadące w kierunku Podjuch/Klucza zostały skierowane do Ronda Hakena.
Autobusy, które w chwili wypadku jechały od strony Podjuch, kursują do Ronda Żołnierzy Wykletych (hotel Panorama).
Autobusy linii 61 jadace od strony Dworca, kursują od zjazdu z ulicy Krygiera, ul. Batalionów Chłopskich do ronda Ułanów Podolskich (rondo w Zdrojach).
Od godz. 13.00 pasażerowie posiadający ważne bilety komunikacji miejskiej mogą korzystać z przejazdu pociagami REGIO Przewozy Regionalne na odcinkach Dworzec Główny - Dąbie, Dworzec Główny - Podjuchy, Dworzec Główny - Zdroje, Dworzec Główny - Załom, Dworzec Główny - Zdunowo. Z komunikacji zastepczej pasażerowie moga korzystac do końca dnia.
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.