Można składać wnioski

03.06.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ruszył nabór wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok.

Wzorem lat ubiegłych można się starać o dofinansowanie na nowy plac zabaw, chodnik, ścieżki rowerowe lub o inną inną, ważną dla danego osiedla inwestycję. Już wkrótce mieszkańcy Szczecina po raz kolejny zdecydują, na co wydać 6 milionów złotych w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Zanim jednak to nastąpi zachęcamy do składania swoich projektów. Przyjmowanie propozycji rozpoczęlo się już 1 czerwca.
 
Propozycje należy składać w formie papierowej lub elektronicznej na specjalnym formularzu, który dostępny jest na stronie:
http://konsultuj.szczecin.pl/konsultacje/chapter_116089.asp
 
Decyzją zespołu ds. opracowania zasad i wdrożenia SBO 2016 zgłaszane projekty mogą obejmować tylko zadania inwestycyjne. Koszt jednostkowy projektu nie może być droższy niż 1,35 mln złotych. Przypominamy także, że zadania muszą mieścić się w kompetencjach gminy oraz winny być zlokalizowane w granicach administracyjnych miasta. I na terenach komunalnych.
 
Wypełnione Formularze Zgłoszeniowe Mieszkańcy przesyłają elektronicznie na adres: sbo2016@um.szczecin.pl, bądź składają w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego Szczecin, Pl. Armii Krajowej 1, sala 62 lub w Biurze Obsługi Interesantów Fili Urzędu Miasta Szczecin, ul. Rydla 39/40.
 
Projekty w ramach SBO 2016 może zgłosić każdy. Nie obowiązują limity. Przyjmowanie wniosków potrwa do 15 lipca 2015r. Szczegółowe zasady Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2016 znajdują się na stronie www.konsultuj.szczecin.pl
 
Zachęcamy do składania projektów w ramach SBO 2016.
 
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Kijewo wygrało dla dzielnicy Prawobrzeże konkurs na budowę boiska osiedlowego przy ulicy Orlej. Które ze zgłoszonych projektów znajdą uznanie i zostaną umieszczone na liście do głosowania, okaże się w sierpniu. Następnie zostaną wydrukowane ankiety jak to miało miejsce w ubr i zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej będzie można głosować.
 
EL
 
 Na zdjęciu plakat z ubiegłorocznej edycji SBO.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.