Mistrzowie Parkowania nie odpoczywają

06.05.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Majowy weekend sprzyja ogólnie pojętemu relaksowi oraz rozwijaniu pasji Polaków jaką jest grillowanie. Jednak nie wszyscy postanowili w ten schemat się wpasować. Mistrzowie Parkowania nie robią sobie wolnego od utrudniania życia mieszkańcom Szczecina.

Kilka dni temu na naszą skrzynkę mailową wpłynęło zgłoszenie. - Wielu Mistrzów Parkowania znajdziemy na osiedlu „Nad Rudzianką". Właściciel BMW, które gościnnie zawitało na ul. Gwarną (rejestracja z Kamienia Pomorskiego) nie potrafi parkować wzdłuż wyznaczonych linii, co widać na załączonych fotografiach - pisze pan Wojciech.

Problem złego parkowania bądź też, tak jak ujął to pan Wojciech, nieumiejętności parkowania wzdłuż wyznaczonych linii, to dość popularne zjawisko na polskich, a tym bardziej szczecińskich drogach. Takie zachowanie mocno utrudnia korzystanie z parkingu innym uczestnikom ruchu drogowego, bowiem wyjazd ze swojego miejsca postojowego staje się bardzo trudny, a bezkolizyjne opuszczenie parkingu jest niemożliwe.

Dlaczego zatem kierowcy wciąż narażają na szwank swoje pojazdy? Czy są aż tak zapędzeni rytmem wielkomiejskiego życia? Miejmy nadzieję, że takie widoki będą rzadkością na szczecińskich ulicach, parkingach, jak i osiedlach.

 

Autor: Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.197.231.211). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook