Mecz bez historii

05.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Ostatni mecz Prawobrzeżan zakończył się porażką 0:3

Siatkarze Prawobrzeża.info rozegrali swój ostatni mecz w pierwszej rundzie III ligi SALPS-u. Niestety ponieśli w nim dotkliwą porażkę, 0:3.

Samo spotkanie określane było mianem meczu na szczycie III ligi. Tak faktycznie było gdyż na parkiet przy ulicy Bolesława Śmiałego zameldowały się drużyny z pierwszej i drugiej pozycji. Jak się okazało pojedynek jednak nie trzymał w napięciu a różnica w umiejętnościach poszczególnych zawodników była aż nadto widoczna.

Pierwsza partia to walka punkt za punkt, która bardzo dobrze rokowała na dalszą część spotkania. Końcówkę seta, głównie dzięki atomowym atakom Michała Antola, zawodnika Eksperta SI, na swoją szalę przechylili siatkarze gości. Na początku drugiej odsłony gry fatalne przyjęcie w drużynie Prawobrzeża pozwoliło odskoczyć liderowi na kilka punktów. Do końca partii gospodarze spotkania nie mogli się już otrząsnąć i przegrali ją do 12. Trzeci set to ponownie dobry start Eksperta, kontrolowanie sytuacji na boisku i doprowadzenia do zwycięstwa w całym meczu 3:0.

Ten mecz był ostatnim pojedynkiem siatkarzy Prawobrzeża.info w pierwszej rundzie III ligi mężczyzn. Spotkania rewanżowe odbędą się po świętach, w 2014 roku.