Maszt Maciejewicza stanie na Prawobrzeżu?

03.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Czy nowe miejsce dla Masztu Maciejewicza będzie na Prawobrzeżu? l fot. www.geolocation.ws

Na początku marca zdemontowany został Masz Maciejewicza z centrum Szczecina. Jest pomysł aby jego nowe miejsce znalazło się na Prawobrzeżu.

Kto wpadł na taki pomysł i gdzie znajduje się ewentualne miejsce dla Masztu Maciejewicza? Pan Marcin Raubo, młody szczeciński przedsiębiorca, właściciel przystani jachtowej Marina'Club.  

Marina’Club jest jednym z portów Zachodniopomorskiego Szlaku Turystycznego. Przystań zlokalizowana jest przy ul. Przestrzennej 7, w centrum szczecińskich przystani jachtowych, klubów żeglarskich oraz ośrodków szkoleniowych. To tu przez cały sezon odbywają się regaty, a szczecińscy żeglarze cumują swoje jachty. To tu bije serce współczesnego żeglarstwa, zatem maszt byłby w odpowiednim dla siebie otoczeniu.

- Jestem zdecydowany bezpłatnie użyczyć miastu teren pod maszt Maciejewicza w świetnej lokalizacji – sercu szczecińskiego żeglarstwa - mówi Marcin Raubo. - Jeżeli w Szczecinie brakuje odpowiedniego miejsca pod maszt Konstantego Maciejewicza, chętnie pomogę. Na przystani Marina’Club jest on bardzo mile widziany! Maszt może u nas stanąć zaraz po koniecznej renowacji – mówi Marcin Raubo. – Teren użyczę bezpłatnie – dodaje.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Czy nowe miejsce dla Masztu Maciejewicza będzie na Prawobrzeżu? l fot. www.geolocation.ws

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.143.40). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook