Marszałek z kolędą i prezentami

12.12.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Dużą niespodziankę sprawili chorym dzieciom Olgierd Geblewicz Marszałek województwa zachodniopomorskiego i Formacja muzyczna Jackpot.

Odwiedzili oni dzieci hospitalizowane na Oddziale Neurochirurgii Szpitala w Zdrojach. Dla kilkudziesięciu pacjentów z rodzicami, w oddziałowej świetlicy przy choince, marszałek wspólnie z zespołem Jackpot zaśpiewał dzieciom kolędy. – W ten sposób chcemy wprowadzić świąteczny nastrój i miłą atmosferę – mówił Olgierd Geblewicz. Święta dosłownie za kilka dni i każdemu udziela się ten nastrój, dlatego pomyśleliśmy, że i Wam te kilka chwil z nami przybliży czas wyczekiwania na pierwszą gwiazdkę czy odwiedziny Mikołaja – dodał marszałek.
 
Popłynęły słowa znanych polskich i zagranicznych kolęd, jak Wśród Nocnej Ciszy, Cicha noc, Gdy Śliczna Panna czy Jingle Bells. Tę ostatnią dzieci śpiewały zarówno po polsku jak i po angielsku. Dla każdego dziecka pan marszałek wręczył torbę ze świątecznymi upominkami. Dzieci nie mogły się doczekać by sprawdzić co jest w środku. Nikt nawet nie myślał by komuś niegrzecznemu dać rózgę, bo już sama choroba, zwłaszcza neurologiczna jest wystarczającym cierpieniem. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia, a Marszałek Olgierd Geblewicz, Danuta Śliwa dyrektor Szpitala w Zdrojach i zespół Jackpot – Katarzyna Buja i Maciej Kazuba, życzyli wszystkim dużo zdrowia i świąt w domu. Nam pozostaje tylko przyłączyć się do tych serdeczności i życzyć wszystkim spokoju i zdrowia w ten świąteczny czas.
 
Bel
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook