Marcowy bieg w Puszczy Bukowej

15.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Już w niedziele kolejny bieg im. Jerzego Kortza l fot. www.facebook.pl/Puszczyk Bukowy

Biegi im. Jerzego Kortza na stałe zagościły w harmonogramie próbujących swoich sił w lekkoatletyce mieszkańców Prawobrzeża. Kolejny start będzie miał miejsce już w najbliższą niedzielę (17.03)

Już w niedziele kolejny bieg im. Jerzego Kortza l fot. www.facebook.pl/Puszczyk Bukowy

Już w niedziele kolejny bieg im. Jerzego Kortza l fot. www.facebook.pl/Puszczyk Bukowy

Ostatni bieg imienia Jerzego Kortza odbył się w lutym, dokładnie miesiąc temu. Był to wielki sukces organizatorów. Na starcie pojawiło się blisko stu chętnych, którzy mierzyli się na różnych dystansach. Co ważne, biegaczom towarzyszyła również dobra pogoda, która  przyciągnęła chętnych do wzięcia udziału w imprezie.

W tym miesiącu, siedemnastego marca, fani biegów po Puszczy Bukowej znowu będą mieli okazję do pokazania swoich umiejętności. Zbiórka chętnych, jak zwykle będzie miała miejsce przy Szkole Podstawowej numer 74, o godzinie 11. Mimo zimowej aury zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym już biegu imienia Jerzego Kortza.

Jeżeli któryś z czytelników chce potwierdzić swój udział w tym biegu może dołączyć już do utworzonego wydarzenia na stronie - https://www.facebook.com/events/435318226553143/

Więcej informacji o całej imprezie na stronie internetowej www.biegkortza.pl.

Autor: Rafał Czajkowski

 

Galeria zdjęć

Już w niedziele kolejny bieg im. Jerzego Kortza l fot. www.facebook.pl/Puszczyk Bukowy Już w niedziele kolejny bieg im. Jerzego Kortza l fot. www.facebook.pl/Puszczyk Bukowy

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook